Site Loader
Полтавський район, с. Супрунівка, вул. Київська, 2Б

21 ЖОВТНЯ ВІДБУЛОСЯ ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ТОВ „АМБРЕЛЛА ГРУП” ТА ПОЛТАВСЬКИМ ОБЛАСНИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «АЕРОПОРТ-ПОЛТАВА».

Основною метою меморандуму є залучення інвесторів для будівництва на території аеропорту вантажного терміналу, який є важливим інфраструктурним об’єктом для стратегічного розвитку летовища в цілому. Таким чином, прагнуть, щоб аеропорт був орієнтований не лише на пасажирів, а й на вантажні перевезення.

Підписали меморандум в.о. генерального директора ПОКП «Аеропорт-Полтава» Володимир Окара та представник ТОВ „Амбрелла Груп” Тарас Шебедюк.

“Ми ведемо пошуки інвесторів та маємо домовленості з ними не лише з приводу вантажного терміналу, а й розвитку малої авіації. А також для залучення невеликих клубів, які хочуть базуватись в цьому аеропорту. Коли тут збудують термінал, базуватиметься мала авіація та авіація для сільськогосподарсього призначення, то ви отримаєте до бюджету значні кошти”, – зазначив представник ТОВ „Амбрелла Груп” Тарас Шебедюк.

Т.в.о. голови Полтавської ОДА Олег Пругло наголосив на важливості розвитку аеропорту в регіоні та залучені інвестицій в регіон.

«Ми тільки за те, щоб наш інфраструктурний об’єкт розвивався і вийшов на самоокупність. Ми зацікавлені, щоб були і пасажирські, й вантажні перевезення. Щоб наш інфраструктурний об’єкт “Аеропорт-Полтава” заробляв гроші, сплачував податки й обслуговував наше населення. Впевнений, що ми в центрі України дійсно інфраструктурно цікаво розміщені. Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя поруч. Дивлячись на розвинені країни, ми розуміємо, що в кожному великому місті чи обласному центрі є аеропорт і він потрібен. Адже авіація зараз в пріоритеті розвитку будь-якого міста», – закцентував Олег Пругло.

Натомість, в.о. генерального директора ПОКП «Аеропорт-Полтава» Володимир Окара зазначив, що побудувавши вантажний термінал, аеропорт дасть можливість покращити логістику компаній. Адже ресурсний потенціал для такого будівництва є.